Auto keretööd ja auto värvimine Tartus

Autoremonditöökoda-Tartus-esileht1

EUROMIX AUTOREMONDITÖÖKODA TARTUS

loe lisaks...

Tartu autoremonditöökoda Euromix osutab laiaulatuslikku sõiduautode ja kaubikute kerevenitus- ja plekitöid, eesmärgiga anda Teie sõidukile uus modernne välimus. Vaatamata sellele, kas Teie sõiduk osales väikeses plekimõlkimises või suuremat sorti avariis, on meie töötajatel piisavalt pädevust ja sobiv varustus taastamaks Teie sõiduki originaalseisu.
Teenustööde teostamise eel koostame täieliku ülevaate vajaminevatest remonditöödest, kindlustame seeläbi läbipaistva ja ootustepärase teeninduse.
Euromix autoremonditöökojast leiate oma ala eksperdid, kelle kasutuses on vajaminev tehnika, tagades seeläbi turvalise ja asjakohase teenustöö.

Autode kerevenitus tööd

AUTO KERETÖÖD JA PLEKITÖÖD TARTUS

loe lisaks...

Sõidukikere moonutused on suurimaks mureks avariijärgsetel sõidukitel. Sõidukit lihtsalt ei saa opereerida ilma püsiva ja kindla raamita. Lahendusena on Euromix autoremonditöökojal Tartus piisavalt kompetentsi vajalike kerevenitus- ja õgvendamistööde teostamiseks.
Tänapäeva sõidukid on oma ülesehituselt aina keerukamad, iga lugupeetud autoremonditöökoja töötajad vajavad täpse ja tehniliselt toimiva auto keretööde teostamiseks asjakohast koolitust, teadmisi, oskusi ja varustust.

v2rvimine

AUTO VÄRVIMINE TARTUS JA AUTOVÄRVID

loe lisaks...

Olete kindlasti teel märganud kahes toonis kobrutava kerega õudussõidukit. Siin ei ole tegemist millegi muu kui ebakvaliteetse remonditööga. Loomulikult ei soovi Te oma autole taolist saatust. vastupidi, soovite, et Teie sõiduauto tagastataks Teile täpselt sellises korras, nagu Te ta kunagi omale soetasite. Pole probleemi!
Meie töökojas sobitame värvitavade osade tooni Teie originaalautovärviga, ja seda üks-ühele. Anname Teie sõidukile müügisaalile omase lihvi ja välimuse. Meie ekspertoskused, värvimistehnika ja kasutusel olev kvaliteetne autovärv – see tagab Teie autole parima võimaliku välimuse!

sillakontroll

VEERMIKU REMONT TARTUS

loe lisaks...

Tartu autoremonditöökojas Euromix teostame ka veermiku remonti. Mistahes auto või kaubikuga tegu on, veermiku üldine korrashoid on äärmiselt oluline.

Veermiku remont sisaldavad järgmisi võimalikke töid: amortide, vedrude, sildade, rooliotsade, pukside, pooltelgede jne kontroll, vahetus, remont.

Kui on mure, helista juba täna:

  • hindame kahjustused
  • anname ülevaate vajaminevatest lisaosadest
  • koostame hinnapakkumise
  • teostame vajaminevad veermiku remonttööd